Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Psí překážky - Kladina vysoká

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: Kladina vysoká Cena: 13500,-

Výběr lazur - normální prkna


lazura dub

lazura mahagon

lazura ořech

lazura palisandr

Výrobce:R&V nábytek
Záruka:2 roky
Dostupnost:na objednávku
Kód:psi-kladina-vysoka
Kategorie:AKCE > Psí překážky >

Popis:

Robustní dřevěná překážka sloužící k přebíhání malých i velkých psů s výškou cca 115 cm. Rampy pro náběh i sestup mají bezpečnostní hranolky, které zabraňují sklouznutí pejska.

Kladina vysoká

Povrch kladiny vysoké je pokryt umělým trávníkem, aby byla zaručena vyšší bezpečnost (kladina díky tomu neklouže). Dřevo je ošetřeno impregnací a natřeno lazurou. V nabídce lazura dub, mahagon, ořech a palisandr bez příplatku.

vzorník lazur

 

 

 

 

 

 

 

 

Velice jednoduchá a u psů oblíbená překážka s minimální údržbou, která je vhodná do i pro veřejné prostory. Na spoje využíváme vruty nerezové, šrouby s metrickým závitem pozinkované a matičky s plastovým závitem.

Fotografie jsou ilustrační, pouze informativního charakteru.

Rozměry:

  • výška od země: cca 115 cm

  • délka rampy pro náběh / sestup: cca 300 cm

  • délka horní části kladiny: cca 300 cm

  • šířka kladiny: cca 30 cm

  • prostor mezi nášlapnými hranolky: cca 50 cm

V nabídce naleznete také nižší variantu kladiny (cca 50 cm od země). Veškeré rozměry jsou přibližné vzhledem k ruční výrobě ze dřeva (rozměry se mohou lišit v závislosti na výrobě). Pokud potřebujete rozměry upravit na míru, neváhejte a kontaktujte nás (případně jsme schopni dodat i bez umělého trávníku).

Vzhledem k zakázkové výrobě požadujeme zálohu ve výši 30% z částky. Dopravné po Brně a okolí (Brno – město, Brno – venkov) je zdarma, do jiných částí republiky dle vzdálenosti (s kalkulací vás budeme kontaktovat).

Kladina vysoká Kladina vysoká2 Kladina vysoká3