Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Taštičkové

Taštičkové matrace jsou v současnosti velmi oblíbené díky jejich vzdušnosti. Jádro taštičkových matrací je tvořeno jednotlivými pružinami, které jsou zabaleny v taštičkách, obvykle z netkané textílie. Jednotlivé taštičky jsou pak k sobě lepené a nejsou spájené pérkami, proto odpadá možnost vrzání. Tohle spojení zvyšuje i jejich pružnost a proto jsou taštičkové pružinové matrace vhodné i na polohovací rošty. Jádro taštičkových matrací obsahuje větší počet pružin, které jsou menší, drát má menší průměr a je víc napružený. Vrchní vrstvení bývá jako u pružinových matrací z různých materiálů. Oblíbená je kombinace latexu nebo studené a líné pěny

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:
Zobrazeny 4 položky na 1 stránce.
EGET 1+1
EGET 1+1
cena od:
17480,-Kč
Doprava zdarma AKCE
Prodyšná taštišková matrace s pěnou EUCAFELL a HR studenou pěnou vyšší...
MAON
MAON
cena od:
9248,-Kč
Doprava zdarma NOVINKA Zdravotní matrace
Novinkou mezi matracemi je taštičková matrace s více zónovým jádrem,...
Matrace VENTA HARD
Matrace VENTA HARD
cena od:
10138,-Kč
Doprava zdarma AKCE
Luxusní matrace s antibakteriálním jádrem s přísadou SANITIZED, vhodná...
Matrace VENTA MED
Matrace VENTA MED
cena od:
10138,-Kč
Doprava zdarma
Luxusní matrace s antibakteriálním jádrem s přísadou SANITIZED, vhodná...
Zobrazeny 4 položky na 1 stránce.

 

Kvalitní spánek vypovídá o mnoha věcech. Odráží se na něm i naše následná výkonnost, energie a další jiné aspekty. Jde tady o to, že abychom si dopřávali kvalitní spánek, musíme si umět vybrat i správnou matraci.

Jednou z možností je právě taštičková matrace, která je stále více oblíbenou variantou zejména kvůli své vzdušnosti, díky pružinkám, jež jsou jednotlivě zabaleny do tzv. taštiček, které tvoří jádro matrace.

Nabízíme pro Vás velký výběr taštičkových matrací, které Vám zajistí klidný a spokojený spánek. Na výběr máte z matrací různého cenového rozpětí a provedení. Naleznete zde i zdravotní matrace.

Všechny nabízené produkty si zde můžete zakoupit online v pohodlí Vašeho domova. Najít u nás můžete i jiné druhy matrací jako jsou latexové, pružinové, dětské, antibakteriální a mnoho dalších možností.