Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Studené pěny - MAON

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 80x200 cm Cena: 9248,-
Rozměr: 85x200 cm Cena: 9248,-
Rozměr: 90x200 cm Cena: 9248,-
Rozměr: 100x200 cm Cena: 9248,-

Luxusní potahy


M7-SILVER
příplatek: 600,-

Výrobce:MABO
Záruka:5 roků
Dostupnost:3 týdny
Kód:20M310MN100
Kategorie:Matrace > Studené pěny >
Matrace > Taštičkové >

Popis:

Novinkou mezi matracemi je taštičková matrace s více zónovým jádrem, oboustranná, s HR studenými pěnami s nosností do 130kg.

 Matrace MAON

Příjemně vysoká matrace 29 cm  s vícezónovým pružinovým jádrem. Takto vysoká matrace lépe apsorbuje zátěž při stlačení a nevytváří tak vysoký tlak na pokožku. Optimálně tvrdé pěnové vrstvy z velmi kvalitních materiálů mají dlouhou životnost tvarovou stabilitu. Matrace si můžete otočit na tvrdší stranu s antibakteriálním účinkem anebo mírně měkčí stranu s prodyšnou HR studenou pěnou. Anatomicky zónovaná taštičková pružina pomáhá zpevnit matraci v oblasti boků a trupu, kde je nejvyšší zátěž. Použité pěny jsou z gramáže 32, 38 a 40 kg/m3. Potah matrace obsahuje bavlnu a polyester a je díky čtyřstrannému zipu velmi jednoduše snímatelný a pratelný. Matraci se bude nejlépe cítit na pevné, nepružnou podložku například na laťový rošt smrkový v rámu, laťový rošt bukový v rámu , případně  rošt masiv boční výklop. Matraci lze i mírně polohovat.

Potah - nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Celková gramáž výplně je u potahu MITCH 330 gr/m2. Pro výplň používáme speciální, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost. 

Popis matrace:

 • sedmozónové taštičkové jádro
 • HR studená pěna 32, 38 a 40kg/m3
 • oboustranná 
 • nosnost 130kg
 • antibakteriální pěny
 • výběr potahu
 • snímatelná a pratelná potah na 60
 • 380 a víc taštičkových pružin
 • výška matrace 29-30cm, dle zvoleného potahu
 • vnitřní separační úplet
 • záruka 5let
 • váha matrace 22kg

 Matraci MAON Vám dovezeme a doneseme až k Vám do bytu a to zdarma.

MAON s popisem<br/>matrace MAON s popisem potah Mitch<br/>Potah - nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Celková gramáž výplně je u potahu MITCH 330 gr/m2. Pro výplň používáme speciální, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost. potah Mitch s popisem<br/>Potah - nové unikátní provedení potahů s velkým celoplošným vzorem podle nejnovějších trendů. Tyto potahy jsou pevnější, odolnější a především zvyšují komfort ležení. Díky jedinečným použitým materiálům si potah udržuje dlouhodobě svůj tvar a plastický vzor na rozdíl od potahů s PES rounem. Celková gramáž výplně je u potahu MITCH 330 gr/m2. Pro výplň používáme speciální, pro tento účel vyvinutou elastickou a prodyšnou pěnu s vysokou gramáží (25kg/m3). Ta dodává potahu potřebnou pružnost.