Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Latexové

Latexové matrace patří mezi nepružnější matrace na trhu. Většinou bývají rozděleny do několika anatomických zón, které napomáhají k správnému rozložení tělesné váhy na matraci. Latex se na český trh dodává v různých hustotách a výškách. Je to syntetický výrobek s přídavkem přírodního kaučuku ale nikdy o latexových matracích nemůžeme říct, že obsahují 100% přírodního latexu. Latexové matrace mají provzdušňující a odvzdušňující kanálky, které přispívají příznivě ke kvalitě spánku. Mají schopnost výborně se přizpůsobit ležícímu tělu a jsou vhodné i na polohovací rošty. Jedná se o měkčí materiál, proto výrobci často kombinují latex s pojenou polyuretanovou drtí nebo s kokosem. Tak můžeme nabídnout latexovou matraci i pevnějšího charakteru.
Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:
Zobrazeny 3 položky na 1 stránce.
Matrace DUAL KOMFORT
Matrace DUAL KOMFORT
cena od:
9590,-Kč
Latexová pěna je velmi vhodná pro výrobu matrací. Matrace jsou velmi...
Matrace DUAL KOMFORT HARD
Matrace DUAL KOMFORT HARD
cena od:
10090,-Kč
Latexová pěna je velmi vhodná pro výrobu matrací. Matrace jsou velmi...
Matrace MEGALAT SOFT, MED, HARD
Matrace MEGALAT SOFT, MED, HARD
cena od:
13778,-Kč
Doprava zdarma
Matrace MEGALAT ve třech tuhostech, komfortní vysoká latexová matrace s...
Zobrazeny 3 položky na 1 stránce.

 

Latexové matrace

Latexové matrace se v poslední době staly velmi oblíbenou variantou při volbě nové matrace. Sčítají totiž celou řadu výhod, které napomáhají ke zkvalitnění spánku. Řadí se mezi velmi pružné a flexibilní typy, často také bývají použity v kombinaci s motorovými rošty.

Latexová pěna je materiálem, který zabraňuje vzniku nejrůznějších škodlivin, například bakteriím a plísním, které se v jiných matracích často vyskytují. Jsou tudíž vhodné pro lidi trpící alergiemi nebo pro jedince náchylnější k nemocem.

Nabízíme vám celou škálu latexových matrací, jež se od sebe mohou lišit svou výškou, nosností, či pevností. Veškeré důležité parametry naleznete pro kliknutí na vybraný produkt. Veškeré nabízené zboží můžete ihned objednávat.

Kromě latexových matrací zde můžete najít například pružinové, taštičkové, antibakteriální a mnoho dalších druhů.

V případě nejasností či dotazů nás kontaktujte.