Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Připravili jsme pro Vás ke každé objednávce nad 5000,- Kč dárek zdarma.

Naše otevírací doba:

Po - Pá   9 - 17hod

So 9 - 13hod

od pátku  22.12.2017 do 2.1.2018 zavřeno

Inventura 2.1.2018

tel. na prodejnu: 608 609 716

 

__________________________

 Slevová karta - CASHBACK

V novém roce jsme si pro Vás připravili slevovou kartu, na kterou uplatníte slevy v různých obchodech.

 

 

 

 __________________________

 

Pružinové

Pružinové matrace jsou asi nejznámějším druhem matrací. Někteří lidé k nim mají předsudky. Musíme ale říct na jejich obhajobu, že pružinové matrace patří mezi nevzdušnější matrace. Jejich jádro je tvořeno pružinami z drátu obvykle 2,2 – 2,4 mm které jsou spojovány pérkami. Vrchní (roznášecí) vrstvu tvoří různé materiály jako polyuretan, studená nebo líná pěna, latex nebo oblíbené vrstvení kokos a ovčí rouno. Tvrdost pružinových matrací se určuje podle síly drátu, z kterého jsou pružiny vyrobeny a podle použitého materiálu na vrchních stranách matrace. Nevýhodou pružinových matrací je to, že je nemůžeme polohovat. Můžou být položené jenom na pevných laťových nebo lamelových roštech.
Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:
Zobrazena 1 položka na 1 stránce.
PRIMATOR
PRIMATOR
cena od:
3490,-Kč
\
Matraci Primátor je vhodné pokládat na pevné rošty a podložky. Váhová...
Zobrazena 1 položka na 1 stránce.

 

Pružinové matrace

Jak si zkvalitnit a zpříjemnit spánek? Docílit toho můžete za pomocí nové matrace, která vám bude vyhovovat a zajistí vám ten správný požitek ze spánku a relaxace.

Jednou z možností je pružinová matrace. Jedná se o jeden z nejstarších typů matrací, ke kterým si lidé s postupem času vytvořili jistou nelibost. Technologie a postupy výroby se však natolik změnily a vyvinuly, že jsou dnes tyto matrace velmi příjemnou alternativou. Matrace jsou velmi prodyšné a jedinou jejich nevýhodou je nemožnost polohování. Vhodné jsou i pro jedince, jež trpí alergiemi. Také starší lidé s nimi bývají velmi spokojeni.

Nabízíme kvalitní pružinové matrace, které vám při spánku poskytnou dostatečnou oporu těla. Kromě pružinových matrací si můžete vybrat také z jiných druhů, například taštičkových, latexových a mnoho dalších.

Zboží můžete ihned jednoduše objednávat.