Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Pružinové

Pružinové matrace jsou asi nejznámějším druhem matrací. Někteří lidé k nim mají předsudky. Musíme ale říct na jejich obhajobu, že pružinové matrace patří mezi nevzdušnější matrace. Jejich jádro je tvořeno pružinami z drátu obvykle 2,2 – 2,4 mm které jsou spojovány pérkami. Vrchní (roznášecí) vrstvu tvoří různé materiály jako polyuretan, studená nebo líná pěna, latex nebo oblíbené vrstvení kokos a ovčí rouno. Tvrdost pružinových matrací se určuje podle síly drátu, z kterého jsou pružiny vyrobeny a podle použitého materiálu na vrchních stranách matrace. Nevýhodou pružinových matrací je to, že je nemůžeme polohovat. Můžou být položené jenom na pevných laťových nebo lamelových roštech.
Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:

Tato kategorie je prázdná.

Doporučené produkty:

Pružinové matrace

Jak si zkvalitnit a zpříjemnit spánek? Docílit toho můžete za pomocí nové matrace, která vám bude vyhovovat a zajistí vám ten správný požitek ze spánku a relaxace.

Jednou z možností je pružinová matrace. Jedná se o jeden z nejstarších typů matrací, ke kterým si lidé s postupem času vytvořili jistou nelibost. Technologie a postupy výroby se však natolik změnily a vyvinuly, že jsou dnes tyto matrace velmi příjemnou alternativou. Matrace jsou velmi prodyšné a jedinou jejich nevýhodou je nemožnost polohování. Vhodné jsou i pro jedince, jež trpí alergiemi. Také starší lidé s nimi bývají velmi spokojeni.

Nabízíme kvalitní pružinové matrace, které vám při spánku poskytnou dostatečnou oporu těla. Kromě pružinových matrací si můžete vybrat také z jiných druhů, například taštičkových, latexových a mnoho dalších.

Zboží můžete ihned jednoduše objednávat.