Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Pro děti - Matrace PUPPY

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 120x60x8 cm Cena: 990,-
Rozměr: 140x70x8 cm Cena: 1310,-

Luxusní potahy


K1 - LADA

K2 - ALOE VERA
příplatek: 140,-

K3 - SILVER PROTEC
příplatek: 190,-

Výrobce:KOPEKO
Záruka:2 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:K00022
Kategorie:Matrace > Pro děti >

Popis:

Základní dětská matrace se snímatelným potahem LADA nebo ALOE VERA, SILVER PROTECT.

Dětská matrace z PUR pěny PUPPY

  • výška matrace: 8 cm
  • specifikace jádra: polyuretanová pěna 2745

   Je v hodná pro děti do 3 let. Jádro má s polyuretanové pěny. Pro lepší sundávání potahu má matrace separační vrstvu. Doporučujeme rošt pevný laťový. Matrace je v pratelném potahu  LADA (bez proševu) nebo  ALOE VERA, SILVER PROTECT za příplatek.

Potahy:

  • Lada se skládá z látky (100% polyester) o hmotnosti 180 g/m2, polyesterového rouna o hmotnosti 200 g/m2 a netkané textilie. Pod potahem na jádru matrace je separační vrstva, díky které lze potah lehce sundat a navléknout. Použitá látka byla lékařsky testována na přímý styk s pokožkou.
  • Aloe Vera se skládá z třívrstvé látky (40% bavlna, 35% polyamid, 25% polyester) o hmotnosti 320 g/m2, polyesterového rouna o hmotnosti 300g/m2 a netkané textilie. Látka se vyznačuje hladkým a na omak měkkým povrchem, obsahuje hydrofilní přísady, které zlepšují schopnost odvádět vlhkost, čímž je zaručeno suché a příjemné klima. Aloe Vera je známá svými léčivými účinky, obsahuje účinné látky jako enzymy, minerály, vitamíny a má příznivý vliv na lidskou pokožku. Pod potahem na jádru matrace je separační vrstva, díky které lze potah lehce sundat i navléknout.
  • Silver Protect se skládá z třívrstvé látky (70% polyester, 30% viskóza) o hmotnosti 330 g/m2, polyesterového rouna o hmotnosti 300g/m2 a netkané textilie. Látka je upravena technologií Silver Protect, při které se do látky napustí nanočástice stříbra. Takto upravená látka má antibakteriální účinky. Testy prokázaly, že touto úpravou došlo ke zničení 95% škodlivých mikrobů. Tento potah je tedy zvlášť vhodný pro alergiky, je příjemný na omak a velmi dobře prodyšný. Úprava látky stříbrem je zachována i po vyprání látky. Použitá látka byla lékařsky testována na přímý styk s pokožkou.
     

K matraci je vhodné použít chránič matrace AQUASTOP

 

Související produkty:

ObrázekPopis 
Laťový rošt smrkLaťový rošt smrk
Kód: HP2100RL01S
Základní laťový rošt ze smrkových latí, spojených textilií.
Cena od: 970,-
Masiv
Rošt Masiv v rámu do 150kgRošt Masiv v rámu do 150kg
Kód: ST0001MR-A
Standardní laťový rošt v rámu. Pro vyšší zatížení.
Cena od: 1499,-
AKCE
Matrace PUPPY dětská

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: