Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Matrace 1+1 - Matrace BRAVIA 1+1

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 80x200 1+1 Cena: 11792,-
Rozměr: 90x200 1+1 Cena: 11792,-

Luxusní potahy


XT2-AloeVera Silver

Výrobce:TEXPOL
Záruka:2 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:21TEX001+1BR21
Kategorie:AKCE > Matrace 1+1 >

Popis:

Partnerská matrace BRAVIA 1+1. Luxusní partnerská matrace z vysoce kvalitní studené pěny s profilací. Matrace je tvořena kombinací kvalitních HR studených pěn, vyztuženým jádrem s komfortní PUR pěnou a přírodní kokosovou vrstvou. Matrace je díky svojí elasticite a dvojité tuhosti vhodná pro páry i s rozdílem váhy.

Komfortní partnerská matrace BRAVIA 1+1

Luxusní partnerská matrace z vysoce kvalitní studené pěny s profilací. Matrace je tvořena kombinací kvalitních HR studených pěn, vystuženým jádrem s komfortní PUR pěnou a přírodní kokosovou vrstvou, která přispívá k prodĺoužení životnosti matrace. Jádro  je speciálně navrhnuté tak, aby zabezpečilo optimální regeneráci organismu a zajistilo uvolnění svalstva ve spánku. Matrace je díky svojí elasticitě a dvojí tuhosti vhodná pro páry i s váhovým rozdílem.

parametry:

  • Výška jader matrací: 20 cm
  • Výška matrací v potahu: cca 21 cm 
  • Doporučené uložení: na pevné nebo polohovací lamelové, laťové rošty
  • Tvrdost matrací: T3/T5 (rozsah od T1 - T5,kdy T5 je nejtužší)
  • Nosnost matrací: do 130 kg

POTAHOVÉ LÁTKY:
ALOE VERA SILVER

Potah je vyrobený z hypoalergeních materiálů nejvyší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů Aloe Vera, potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku užívatele. Potah je prošívaný aktívním střibrem, které se vyznačuje antibakteriálními vlastnostmi. Stříbro přirozeně zabíjí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemu dlhodobě udržují matraci hygienicky svěži a bez zápachu. Střibrné prošítí v kombináci s látkou Aloe Vera navíc dodává antistatické vlastnosti a atraktívní vzhled. Potah je snímatelný, dělený na 2 časti a pratelný na 60°C. A má úpravu proti žmolkovaní.

 

 

 

Matrace BRAVIA 1+1 Matrace Baravia-detail<br/>detail složení jádra Bravia

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: