Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Matrace - PEGAS Comfort

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 200x80 Cena: 7589,-
Rozměr: 200x90 Cena: 7589,-
Rozměr: 200x100 Cena: 7589,-
Rozměr: 190x80 Cena: 7589,-
Rozměr: 195x85 Cena: 7589,-

-HR studená pěna-kokosové vláknoKoňské žíně-nosnost do 120kg-oboustranné použití matrace-OK doporučujeme-pratelnost na 60provzdušňovací 3D mřížka-sedmizónová matrace-vhodná pro polohovací rošty-visco-elastická pěna-výška 20cm-záruka 3roky
Výrobce:TEXPOL
Záruka:3 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:21TEX-101PC
Kategorie:AKCE > Matrace >

Popis:

Kvalitní matrace PEGAS COMFORT.
Oboustranná matrace vysoká 20 cm. Vrchní část matrace je vyrobená ze 7-zónové 3D profilované HR pěny. Druhou stranu tvoří rovný povrch z paměťové VISCO pěny, pod ktorou je deska z kvalitní koňské žíně.

Kvalitní matrace PEGAS COMFORT

 

Exkluzívní oboustranná matrace Pegas Comfort je vysoká 20 cm a vyrobená z nejkvalitnejších materiálů. Díka 7 - zónové 3D profilované HR pěně se vrchní čast matrace dokonale prispůsobí Vaší poloze. Druhá strana matrace má rovný povrch z paměťové VISCO pěny, pod ktorou je deska z kvalitní koňské žíně, která udržuje zdravou mikroklimu v matraci. Tato partnerská matrace je vhodná pro ty, kteří mají rádi tvrdší spaní a také pro ty, kteří preferují paměťovou pěnu na pružném podkladě z konských žíní.

 

  • Výška jádra matrace: 20 cm
  • Výška matrace v potahu: cca 21 cm 
  • Doporučený podklad:  pevný nebo polohovací lamelový, latový rošt
  • Tvrdost matrace: T4/T5 (rozsah od T1 - T5)
  • Nosnost matrace: do 120 kg
  • potahová látka: ALOE VERA SILVER

 

POTAHOVÁ LÁTKA:

ALOE VERA SILVER

Potah je vyrobený z hypoalergénních materiálů nejvyšší kvality. Ideální rěšení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů Aloe Vera, potah vytváří príjemný pocit chladu a je príjemný pro pokožku užívatele. Potah je prošívaný aktívním střibrem, které se vyznačuje antibakteriálními vlastnostmi. Nitky stříbra přirozeně likvidují roztoče, spóry hub a plísní, díky čemu dlhodobě udržují matraci hygienicky svěži a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou Aloe Vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktívní vzhled. Potah je snímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Navíc má úpravu proti žmolkování.

matrace PEGAS COMFORT potah Aloe Vera Silver<br/>ALOE VERA SILVER
Potah je vyrobený z hypoalergénních materiálů nejvyšší kvality. Ideální rěšení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů Aloe Vera, potah vytváří príjemný pocit chladu a je príjemný pro pokožku užívatele. Potah je prošívaný aktívním střibrem, které se vyznačuje antibakteriálními vlastnostmi. Nitky stříbra přirozeně likvidují roztoče, spóry hub a plísní, díky čemu dlhodobě udržují matraci hygienicky svěži a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou Aloe Vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktívní vzhled. Potah je snímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Navíc má úpravu proti žmolkování.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: