Matrace - Matrace Aneta




Výrobce: | TEXPOL |
Záruka: | 2 roky |
Dostupnost: | 3 týdny |
Kód: | 24TEX-10Aneta |
Kategorie: | AKCE > Matrace > |
Popis:
Kvalitní tužší oboustranná matrace s luxusní výškou 21 cm nyní za skvělou akční cenu ve čtyřech rozměrech.Matrace Aneta
Matrace Aneta vyniká svojí luxusní výškou cca 21 cm v potahu. Skládá se ze tří vrstev PUR pěny různých tuhostí - horní anatomicky profilovaná strana s 5 zónami má tuhost 4, spodní strana bez profilace tuhost 5. Zmíněnou spodní stranu doporučujeme pro osoby, které mají rády tvrdší spaní bez profilace.
Matrace Aneta je vhodná i pro páry, jelikož si každý může vybrat tuhost, která mu více vyhovuje - zároveň však zůstává matrace na obou stranách postele stejná a nevzniká tak výškový rozdíl. Dodáváme v potahu s výtažkem z aloe vera, který je prošitý stříbrným vláknem (z důvodu aktivního hubení roztočů a plísní).
Rekapitulace:
- výška jádra matrace 20 cm, výška v potahu cca 21 cm
- dvoutuhostní 4 a 5 (na škále od 1 do 5, kde 5 je nejtužší);
- nosnost 120 kg;
- vhodná pro pevný i polohovací lamelový rošt, případně na rošt laťový;
POTAHOVÉ LÁTKY :
- TRIMTEX
Potah je vyroben ze 100 % polyesteru, je příjemný na dotek, látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý s klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40 °C.
- SAFR
Je zdravotní potah, paropropustný, nevyvolává pocení. Působí antibakteriálně a antialergicky, také je odolný vůči tekutinám. Potah SAFR lze dezinfikovat a prát do 95 °C.
- BAMBOO
Potah BAMBOO je vyráběn na bázi celulózy, získané z bambusových vláken. Vyznačuje se především hedvábnou jemností. Kromě přirozené schopnosti celulózy ničit alergeny ve formě prachových roztočů, plísní, pylu a bakterií, má také neuvěřitelnou schopnost absorbovat vlhkost uvolněnou tělem během spánku. Přírodní bavlna obsažená v potahu poskytuje vynikající ventilaci a udržuje suchou mikroklima matrace. Hygieničnost tohoto potahu zvyšuje skutečnost, že jej můžete z matrace odzipsovat a vyprat na 60 ° C.
- TENCEL
Látku Tencel tvoří funkční vlákno, které se získává z přírodních materiálů. Chrání pokožku, je vzdušná, snadno se ošetřuje a vyznačuje se vysokou životností. Tencel absorbuje vlhkost a odvádí ji do ovzduší. Vytváří suché a příjemné klima spaní, která je vhodné pro alergiky. Potah je s úpravou Sanitized - ochranou proti plísním a bakteriím. Více info www.sanitized.com. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.