Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Truhlíky - ruční výroba - Truhlík se 4 kontejnery, terasová prkna-vysoký

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: Truhlík se 4 kontejnery-výška 60cm, terasová prkna Cena: 8990,-
Rozměr: Truhlík se 4 kontejnery-výška 50cm, terasová prkna Cena: 8090,-

Výběr lazur - terasová prkna


bez nátěru

lazura dub

lazura mahagon

lazura ořech

lazura palisandr

Výrobce:R&V nábytek
Záruka:2 roky
Dostupnost:2 týdny
Kód:truhlik-4t/60cm
Kategorie:AKCE > Truhlíky - ruční výroba >

Popis:

Ručně vyráběný truhlík krásného designu včetně 4 kontejnerů pro zasazení nejrůznějších rostlin. Vhodné pro bio pěstování bylinek, drobného ovoce i zeleniny.

 Truhlík se 4 kontejnery, terasová prkna

 Stylový truhlík ručně vyrobený z terasových prken. Truhlík obsahuje čtyři vyjimatelné kontejnery pro zasazení nejrůznějších rostlin ať už na zahradě, balkoně či terase. Je vyroben ze tří pater terasových prken, výška 50cm nebo 60cm, bude na zvýšených nožkách. Díky truhlíku se nebudete k rostlinám muset ohýbat až k zemi a péče o ně se pro vás stane snazší. Truhlík navíc působí jako ochrana před pošlapáním od domácích mazlíčků i rozdováděných dětí.

K dispozici je výběr z nebroušených normálních i terasových prken včetně nátěru. Nátěry k dispozici: bez nátěru, lazura ořech, lazura palisandr, lazura dub, lazura mahagon. Pokud nevyberete žádnou z variant nátěrů, bude vám dodán truhlík bez nátěru.

Shrnutí:

  • ručně vyráběný truhlík včetně čtyř kontejnerů
  • dodáváme bez nátěru, s bezbarvou lazurou či lazurami mahagon, palisandr, ořech a dub
  • rozměry: cca 40x50,60x286 cm (šířka x výška x délka)
  • objem jednoho kontejneru: 65 litrů (celkem tedy u čtyř kontejnerů 260 litrů)
  • vhodné pro pěstování bio bylinek, drobného ovoce, zeleniny i květin

Uvedené fotografie jsou ilustrační. Jsme přímo výrobcem všech truhlíků a po dohodě je možné domluvit se na individuálních rozměrech. Možnost osobního odběru v blízkosti Brna. Záruka se nevztahuje na nátěr. Uvedené rozměry jsou přibližné vzhledem k ruční výrobě. Truhlíky vyrábíme na základě příchozí objednávky včetně daného nátěru, z tohoto důvodu je třeba zaplatit zálohu předem převodem na účet (pokyny vám budou zaslány emailem).

Při objednání truhlíků nad 5000,- Kč doprava po ČR zdarma!

Truhlík se 4 kontejnery vysoký, terasová prkna<br/>Krásný zvýšený truhlík se 4 kontejnery v bezbarvém provedení Zvýšený záhon 60cm se 4 kontejnery<br/>Zvýšený záhon na 60cm vyrobený z tersových prken bez povrchové úpravy Zvýšený truhlík terasová prkna<br/>Zvýšený truhlík vyrobený z terasových prken bez povrchové úpravy Truhlík se 4 kontejnery vysoký, terasová prkna<br/>zvýšený záhon truhlík se 4 kontejnery vysoký 50cm nebo 60cm vyrobený z terasových prken v bezbarvé lazuře Typy prken

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: