Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Matrace - Matrace HAPPY

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 200x80c m Cena: 3232,-
Rozměr: 200x85 cm Cena: 3232,-
Rozměr: 200x90 cm Cena: 3232,-
Rozměr: 200x100 cm Cena: 3232,-
Rozměr: 200x120 cm Cena: 4505,-
Rozměr: 200x140 cm Cena: 5431,-
Rozměr: 200x160 cm Cena: 6439,-
Rozměr: 200x180 cm Cena: 6439,-
Rozměr: 200x200 cm Cena: 6439,-

Luxusní potahy


XT-ALOE VERA
příplatek: 822,-

XT-potah BAMBOO
příplatek: 1300,-

XT-potah SAFR
příplatek: 822,-

XT-potah TENCEL
příplatek: 1614,-

XT-TRIMTEX

-juniorská matracenosnost 100kg-oboustranné použití matrace-pětizónová matrace-pratelnost na 40°C-PUR pěnastřední-výška 15cm-záruka 2roky
Výrobce:TEXPOL
Záruka:2 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:24TEX010HP001
Kategorie:AKCE > Matrace >

Popis:

Matrace Happy je oboustranná z komfortní PUR pěny. Výška 15 cm, s nosností 100 kg. Je určená především našim dětem a juniorům. Potah je rozepínatelný a pratelný.

 Matrace HAPPY 

     Matrace je vhodná zejména pro naše děti a juniory, je velmi pohodlná. Matrace HAPPY je vyrobena ze dvou kvalitních PUR pěn s možností otočení na měkčí, případně tužší stranu. Matrace střední tuhosti T3/3,5 v kategorii 1-5, kdy 5 je nejtužší. Snímatelný a pratelný potah dodá matraci možnost vyprat její potah a to na 40°C. Jádro matrace je 14 cm vysoké, v potahu je pak 15 cm. Pěny jsou oboustranně profilované, jejich barevný nádech se může lišit od obrázku, nemá to vliv na vlastnosti matrace.

Rekapitulace:

 • oboustranná matrace z PUR pěn 
 • 5-zónová matrace, oboustranně profilovaná
 • výběr potahů
 • tuhost T3 (kategorie 1-5,kdy 5 je nejtužší)
 • nosnost do 100 kg
 • výška matrace s potahem 15cm

Potahy :

 • CIANA

Potah je vyroben ze 100 % polyesteru. Základní potahová látka, která je příjemná na dotek. Je jednovrstvá - nepodšívaná. Potah je snímatelný a pratelný na 40 °C.

 • ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem, které se vyznačuje prefektními antibakteriálními vlastnostmi. Ióny stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60 ° C. Potah má upravu proti žmolkování.

 • SAFR

Je zdravotní potah, paropropustný, nevyvolává pocení. Působí antibakteriálně a antialergicky, také je odolný vůči tekutinám. Potah SAFR lze dezinfikovat a prát do 95 °C.

 • BAMBOO

Potah BAMBOO je vyráběn na bázi celulózy, získané z bambusových vláken. Vyznačuje se především hedvábnou jemností. Kromě přirozené schopnosti celulózy ničit alergeny ve formě prachových roztočů, plísní, pylu a bakterií, má také neuvěřitelnou schopnost absorbovat vlhkost uvolněnou tělem během spánku. Přírodní bavlna obsažená v potahu poskytuje vynikající ventilaci a udržuje suchou mikroklima matrace. Hygieničnost tohoto potahu zvyšuje skutečnost, že jej můžete z matrace odzipsovať a vyprat na 60 ° C.

 • TENCEL

Látku Tencel tvoří funkční vlákno, které se získává z přírodních materiálů. Chrání pokožku, je vzdušná, snadno se ošetřuje a vyznačuje se vysokou životností. Tencel absorbuje vlhkost a odvádí ji do ovzduší. Vytváří suché a příjemné klima spaní, která je vhodné pro alergiky. Potah je s úpravou Sanitized - ochranou proti plísním a bakteriím. Více info www.sanitized.com. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.

Matrace HAPPY<br/>oboustranná matrace z PUR pěny HAPPY-detail<br/>detail jádra matrace HAPPY potah Ciana<br/>CIANA
Potah je vyroben ze 100 % polyesteru. Základní potahová látka, která je příjemná na dotek. Je jednovrstvá - nepodšívaná. Potah je snímatelný a pratelný na 40 °C. potah Aloe Vera<br/>ALOE VERA SILVER
Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů aloe vera potah vytváří příjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku uživatele. Potah je prošívaný aktivním stříbrem, které se vyznačuje prefektními antibakteriálními vlastnostmi. Ióny stříbra přirozeně zabíjejí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemuž dlouhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrné prošívání v kombinaci s látkou aloe vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktivní vzhled. Potah je odnímatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60 ° C. Potah má upravu proti žmolkování. potah Safr<br/>SAFR
Je zdravotní potah, paropropustný, nevyvolává pocení. Působí antibakteriálně a antialergicky, také je odolný vůči tekutinám. Potah SAFR lze dezinfikovat a prát do 95 °C. potah Bamboo<br/>BAMBOO
Potah BAMBOO je vyráběn na bázi celulózy, získané z bambusových vláken. Vyznačuje se především hedvábnou jemností. Kromě přirozené schopnosti celulózy ničit alergeny ve formě prachových roztočů, plísní, pylu a bakterií, má také neuvěřitelnou schopnost absorbovat vlhkost uvolněnou tělem během spánku. Přírodní bavlna obsažená v potahu poskytuje vynikající ventilaci a udržuje suchou mikroklima matrace. Hygieničnost tohoto potahu zvyšuje skutečnost, že jej můžete z matrace odzipsovať a vyprat na 60 ° C. potah Tencel<br/>TENCEL
Látku Tencel tvoří funkční vlákno, které se získává z přírodních materiálů. Chrání pokožku, je vzdušná, snadno se ošetřuje a vyznačuje se vysokou životností. Tencel absorbuje vlhkost a odvádí ji do ovzduší. Vytváří suché a příjemné klima spaní, která je vhodné pro alergiky. Potah je s úpravou Sanitized - ochranou proti plísním a bakteriím. Více info www.sanitized.com. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: