Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Matrace 1+1 - BIO matrace SARAH 1+1

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 80x200cm 1+1 Cena: 10190,-
Rozměr: 90x200cm 1+1 Cena: 10190,-

Luxusní potahy


M1-Aloe Vera

Výrobce:TEXPOL
Záruka:2 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:21TEX00SAR1+1
Kategorie:AKCE > Matrace 1+1 >

Popis:

Pohodlná matrace Sarah 1+1 je vyrobena z BIO pěny s úpravou ultrafresh obohacenou o esenciální oleje. Ve spojení s antibakteriálním potahem Aloe Vera Silver poskytuje uživatelovi příjemný pocit a uvolnění ve spánku. Je určená i pro páry s různou hmotností.


Matrace SARAH 1+1

Pohodlná matrace Sarah 1+1 je vyrobena z BIO pěny s  úpravou ultrafresh obohacenou o esenciální oleje. BIO pěna likviduje nežádoucí mikroorganizmy - roztoče, plísně a houby. Kokosová deska slouží na zpevnění jádra a dělá ho pružným. Matrace se vyznačuje výborným provzdušněním a elasticitou. Je určená i pro páry s různou hmotností.Ve spojení s antibakteriálním potahem Aloe Vera Silver poskytuje uživatelovi příjemný pocit a uvolnění ve spánku. Je určená i pro páry s různou hmotností.

popis:

  • Výška jádra matrace: 16 cm
  • Výška matrace v potahu: cca 17 cm 
  • PUR pěna
  • Doporučené uložení: na pevný nebo polohovací lamelový rošt
  • Tvrdost matrace: T3 - středně tvrdá / T4 - tvrdá (rozsah od T1 - T5-kdy T5 je nejtužší)
  • Nosnost matrace: do 120 kg
  • Záruka : 3roky na jádro


Potah ALOE VERA SILVER

Potah je vyroben z hypoalergenních materiálů nejvyšší kvality. Ideální řešení pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou. Díky materiálu, který obsahuje účinný extrakt z listů Aloe Vera potah vytváří príjemný pocit chladu a je příjemný pro pokožku užívatele. Potah je prošívaný aktívním stříbrem, které sa vyznačuje antibakteriálnymi vlastnostmi. Stříbro přirozeně zabíjí roztoče, spóry hub a plísní, díky čemu dlhodobě udržují matraci hygienicky svěží a bez zápachu. Stříbrný prošev v kombinaci s látkou Aloe Vera navíc matraci dodává antistatické vlastnosti a atraktívní vzhled. Potah je odzipovatelný, dělený na 2 části a pratelný na 60°C. Potah ma úpravu proti žmolkovaní.

 

SARAH 1+1 SARAH-detail<br/>detail jádra SARAH

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: