Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Matrace 1+1 - Matrace PREMIUM HARD 1+1

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 195x80 Cena: 15773,-
Rozměr: 195x85 Cena: 15773,-
Rozměr: 195x90 Cena: 15773,-
Rozměr: 200x80 Cena: 15773,-
Rozměr: 200x90 Cena: 15773,-
Rozměr: 200x100 Cena: 15773,-

Luxusní potahy


XT-potah TENCEL
příplatek: 887,-

XT-TRIMTEX

Výrobce:R&V nábytek
Záruka:2 roky
Dostupnost:3 týdny
Kód:24TX00PREH1+1
Kategorie:AKCE > Matrace 1+1 >

Popis:

Oboustranná matrace PREMIUM HARD je 18 cm vysoká, tužší pěna. Matrace je vyrobena jako monoblok ze studené HR pěny. Speciální průřezy v ramenní a bederní části tvoří 7 anatomických zón, které vytvářejí ideální podporu páteře a dodávají maximální komfort při spánku.

Akční matrace PREMIUM HARD 1+1

Oboustranná matrace PREMIUM HARD je 18 cm vysoká. Matrace je vyrobena jako monoblok ze studené HR pěny. Speciální průřezy v ramenní a bederní části tvoří 7 anatomických zón, které vytvářejí ideální podporu páteře a dodávají maximální komfort při spánku.

Popis:

  • Výška jádra: 18 cm
  • Výška matrace v potahu: cca 19 - 20 cm (podle typu potahu)
  • Doporučené uložení: na pevný nebo polohovací lamelový rošt
  • Tvrdost matrace: T4 (rozsah od T1 - T5)
  • Nosnost matrace: do 130 kg

POTAHOVÉ LÁTKY :

  • TRIMTEX

Potah je vyroben ze 100 % polyesteru, je příjemný na dotek, látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý s klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40 °C. 

TENCEL

Látku Tencel tvoří funkční vlákno, které se získává z přírodních materiálů. Chrání pokožku, je vzdušná, snadno se ošetřuje a vyznačuje se vysokou životností. Tencel absorbuje vlhkost a odvádí ji do ovzduší. Vytváří suché a příjemné klima spaní, která je vhodné pro alergiky. Potah je s úpravou Sanitized - ochranou proti plísním a bakteriím. Více info www.sanitized.com. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C.

Matrace PREMIUM HARD 1+1 potah Trimtex<br/>Potah je vyroben ze 100 % polyesteru, je příjemný na dotek, látka má speciální úpravu proti tvoření žmolků, má vysokou absorpci vlhkosti a rychle ji odpařuje. Potah je prošitý s klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 40 °C. potah Tencel<br/>Látku Tencel tvoří funkční vlákno, které se získává z přírodních materiálů. Chrání pokožku, je vzdušná, snadno se ošetřuje a vyznačuje se vysokou životností. Tencel absorbuje vlhkost a odvádí ji do ovzduší. Vytváří suché a příjemné klima spaní, která je vhodné pro alergiky. Potah je s úpravou Sanitized - ochranou proti plísním a bakteriím. Více info www.sanitized.com. Potah je prošitý klimatizační výplní z dutého PES vlákna. Potah je snímatelný a pratelný na 60 °C. detail matrace PREMIUM HARD<br/>detailní výřez monobloku matrace Premium hard