Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Lamelové polohovací

Vyšší třída lamelových roštů umožňujících polohování. Je možné si vybrat zda chci smostané polohování hlavy (máme označeno zkratkou H) nebo polohování hlavy a nohou (máme označeno zkratkou N), případně z výklopem u nohou. Díky výklopu u nohou se dostanete do úložného prostoru. Najdete tu rošty z nosností od 110 kg do 180 kg. Skutečný rozměr roštu je o cca 4 cm kratší a o 1 cm užší. Rošty vždy umístěte do rámu postele tak, aby byly podepřeny bočnice roštu po celé délce nebo alespoň ve třech souměrných bodech. Rošty s polohováním nejsou vhodné pro všechny typy matrací. Není vhodný pro taštičkové matrace, pružinové matrace. Doporučujeme matrace latexové, pěnové - studené pěny, viscoelastická pěna, bio pěny, antibakteriální ....

Zobrazení: zobrazení na řádcích bez obrázků zobrazení na řádcích s obrázky zobrazení v blocích vedle sebe   Položek na stránku: Řadit podle:
Zobrazeno 14 položek na 1 stránce.
Rošt OMEGA HN
Rošt OMEGA HN
cena od:
3450,-Kč
Praktický ručně polohovací lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou.Se...
Rošt OPTIMAL H 5V
Rošt OPTIMAL H 5V
cena od:
1910,-Kč
Komfortní lamelový rošt s polohováním hlavy, zpevňující středový popruh. ...
Rošt OPTIMAL H 5V hard
Rošt OPTIMAL H 5V hard
cena od:
2460,-Kč
Komfortní lamelový rošt s polohováním hlavy HARD, zpevňující středový...
Rošt OPTIMAL HN 5V
Rošt OPTIMAL HN 5V
cena od:
2140,-Kč
Komfortní lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou, zpevňující středový...
Rošt OPTIMAL HN 5V hard
Rošt OPTIMAL HN 5V hard
cena od:
2690,-Kč
Lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou, zpevňující středový popruh 5...
Rošt OPTIMAL Plus HN 5V
Rošt OPTIMAL Plus HN 5V
cena od:
3720,-Kč
Doprava zdarma NOVINKA
Rošt který nejen umožňuje polohování hlavy a nohou ale má také ramenní...
Rošt PERFECT FLEX
Rošt PERFECT FLEX
cena od:
4858,- Kč
4615,-Kč
Doprava zdarma AKCE Sleva
Speciální rošt s možností přístupu do úložného prostoru....
Rošt SIGMA HN
Rošt SIGMA HN
cena od:
2050,-Kč
Lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou, možnost seřízení tuhosti....
Rošt SIGMA HNV
Rošt SIGMA HNV
cena od:
3450,-Kč
Ručně polohovací lamelový rošt s vyklápěním nožní části pomocí pístu. ...
Rošt SUPER FLEX
Rošt SUPER FLEX
cena od:
4990,- Kč
4890,-Kč
Doprava zdarma AKCE Sleva
Velmi kvalitní lamelový rošt polohovací, doprava zdarma....
Rošt TRION FLEX
Rošt TRION FLEX
cena od:
5330,- Kč
5064,-Kč
Doprava zdarma AKCE Sleva
Velmi kvalitní lamelový rošt polohovací, doprava zdarma....
Rošt TWIN FLEX
Rošt TWIN FLEX
cena od:
3070,- Kč
2947,-Kč
Doprava zdarma AKCE Sleva
Velmi kvalitní lamelový rošt polohovací, doprava zdarma....
Rošt TWIN FLEX TELESKOP
Rošt TWIN FLEX TELESKOP
cena od:
3810,-Kč
Doprava zdarma
Speciální rošt s možností přístupu do úložného prostoru v oblasti nohou....
Zobrazeno 14 položek na 1 stránce.

 

Jak si vybrat správnou matraci?

Mnoho lidí se den co den těší na chvíli, kdy si po dlouhém a namáhavém dni v práci budou moci odpočinout, poležet a zdřímnout si ve své posteli. Proto informace, že v posteli strávíme třetinu našeho života, není až tak překvapující. Za zmínku stojí i rapidně se zvyšující počty lidí, které trápí bolesti páteře. Na to, abychom předešli různým bolestem či zdravotním problémům, a tak si zlepšily kvalitu našeho života, je jednou ze základních věcí umět si vybrat správnou matraci a kvalitní rošty do postele.

V zásadě platí při výběru tři zásady, které zohledňují vaši výšku, hmotnost a také preferovanou polohu na spaní. Proto se nebojte, pokud vám obchodníci budou chtít vypočítat váš index tělesné hmotnosti (známý jako BMI), protože právě toto číslo mluví o zátěži matrace vaší hmotnosti a tím usnadňuje výběr ideální matrace pro vás.

Pokud je vaší oblíbenou polohou na spaní poloha na boku, měli byste dbát na to, aby byla vaše páteř ve vodorovné poloze. Tu zaručíte jen kvalitní matrací, protože kdyby byla vaše matrace příliš měkká, udržení této polohy není možné a při otáčení pocítíte potíže. Při příliš tvrdé matraci budete mít naopak zvýšenou potřebu otáčet se kvůli pocitu nepohodlí.

Co se týče velikosti matrace, platí, že by měla být minimálně o 10 cm delší než je vaše výška.

Při koupi matrace byste si měli všímat jejího složení. Nejlepší je samozřejmě použití přírodních materiálů, které se umí nejlépe přizpůsobit vlastnostem lidského těla, a tím zajistí ideální komfort pro váš spánek.

Na matrace se kladou tři velmi důležité požadavky, které souvisejí s tím, aby byla matrace prodyšnáantibakteriální a antialergická.

Jelikož naše tělo pracuje i v noci, je přirozené, že se potíme. Pocení je velmi individuální, avšak v průměru můžeme říkat, že v noci vypotíme nejméně půl litru potu. Proto by měla náš matrace splňovat kritérium prodyšnosti, aby postel nezůstala vlhká a necítili jsme se nepříjemně. Pokud je míra vašeho pocení zvýšená, nejlepší možností bude pro vás koupě snímatelných potahů, které se dají v případě potřeby kdykoliv vyprat, případně vyčistit.

Každým rokem přibývají pacienti, kteří trpí různými typy alergie a zvýšenou citlivostí zejména na prach a roztoče. Jejich přítomnost se nám nikdy nepodaří odstranit úplně, ale jejich koncentraci můžeme alespoň částečně snížit. Pokud si uvědomíme, že roztoči se nacházejí všude, tedy i v naší ložnici a zohledníme již zmiňovaný fakt o množství času, který strávíme v posteli, je požadavek na antibakteriální matraci přímo nevyhnutelný.

Při výběru antialergické matrace bychom se měli určitě poradit s odborníkem a nedívat se až tak na cenu. Vaše zdraví a klidný spánek vám to určitě vynahradí.

Kvalitní a přesto levné matrace

Naše firma dodává kvalitní a přitom cenově dostupné matrace. Nemusíte se tedy obávat výběrů matrací a roštů v našem obchodu. Uvědomujeme si, že kvalitní matrace je klíčová pro zdravý a posilující spánek, ovšem stejně tak je důležitá i cena matrací, roštů a postelí. Snažíme Vám ve všech těchto ohledech vyhovět.