Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Postele - Postelový set DANIEL01

Vyberte variantu

  Rozměr Cena
Rozměr: 180x200 + bočnice MAX Cena: 17399,-
Rozměr: 180x200 + bočnice STANDART Cena: 16638,-

výběr matrací


01-Hortenzie

02-Atlanta
příplatek: 310,-

výběr úložného prostoru


bez úložného prostoru

DOREMI 3/4
příplatek: 4860,-

Další službyVýrobce:ROALHOLZ
Záruka:2 roky
Dostupnost:měsíc
Kód:ROA000Ak01
Kategorie:AKCE > Postele >

Popis:

Masivní dvoulůžko + lamelové rošty + matrace + noční stolky za super cenu!

 Akční set DANIEL01 v sobě zahrnuje krásné dvoulůžko, dvě kvalitní matrace, dva lamelové rošty, dva noční stolky a to vše za super cenu! Navíc doprava k tomuto setu zdarma. Za příplatek nabízíme i možnost dokoupení úložného prostoru Doremi 3/4 za zvýhodněnou cenu. Na výběr ze dvou matrací, matrace Atlanta za malý příplatek.

Specifikace setu:

1x dvoulůžko DANIEL
Smrkový masív, kvalitní provedení. Plocha lůžka 200x180 cm, venkovní rozměry 205,5x192 cm. Na výběr ze dvou typů bočnic - Standart (v ceně) a Max (za příplatek 810,- Kč). Informace k bočnicím a nákres postele naleznete ve fotogalerii. Povrchově upraveno ekologickým zdravotně nezávadným vodou ředitelným čirým lakem (možnost dodání bez povrchové úpravy - napište do poznámky, cena zůstává stejná).

2x hustý lamelový rošt LA20
Lamelové rošty v rámu s vysokým počtem lamel (proto "hustý"). Nosnost jednoho lamelového roštu je 135 kg.

2x matrace HORTENZIE (nebo ATLANTA za malý příplatek)
Matrace Hortenzie má jádro s kokosovou deskou, nosnost 130 kg, výška matrace 16 cm. Snímatelný a pratelný potah s proševem Easy Clean.
Matrace Atlanta - pěnová, za menší příplatek, nosnost 120 kg, výška matrace 17 cm. Snímatelný a pratelný potah s proševem Easy Clean.

2x noční stolek MARTINA
Smrkový masív, povrchová úprava čirý lak (stejně jako postel DANIEL). Stolek má 2 šuplíky usazené na kovových pojezdech s bezpečnostní pojistkou (sloužící proti vypadnutí).

za příplatek úložný prostor DOREMI 3/4 - uvedená příplatková cena je za 2ks úložných prostorů
Pro snadnou manipulaci je úložný prostor opatřen pogumovanými kolečky, madlo pro snadnější výsuv je ve stejném designu, jako madla nočních stolků. Čelní deska je bez viditelných šroubů, čímž zaručuje krásný estetický dojem. Povrchově upraveno čirým lakem (stejně jako postel Daniel, či noční stolky Martina apod.)

Akční set DANIEL01 Akční set DANIEL01 Matrace Atlanta a Hortenzie Postel DANIEL Typy bočnic Úložný prostor DOREMI 3/4 Úložný prostor DOREMI 3/4

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení:
Email:
Text: